|
|
|
|
WIELKI FINAŁ Champions League KIDS 2019-2020 – rocznik 2011 |
|
|
|
|
AP Champions Orzesze |
- |
RKP ROW Rybnik |
1:1 |
0:1 Alan Sojczyński (RKP ROW Rybnik) |
|
|
|
1:1 Wiktor Bartniczek (AP Champions Orzesze) |
|
|
|
|
|
|
|
GKS Naprzód -23 Rydułtowy |
- |
Rybnicka Akademia Piłkarska |
4:1 |
0:1 Marek Bartosz (Rybnicka Akademia Piłkarska) |
|
|
|
1:1 Tomasz Curzyk (GKS Naprzód 23 Rydułtowy) |
|
|
|
2:1 Oliwier Brzoska (GKS Naprzód 23 Rydułtowy) |
|
|
|
3:1 Julian Korucki (GKS Naprzód 23 Rydułtowy) |
|
|
|
4:1 Oliwier Brzoska (GKS Naprzód 23 Rydułtowy) |
|
|
|
|
|
|
|
AP Champions Orzesze |
- |
UKS Winners Gołkowice |
1:3 |
0:1 Filip Świtała (UKS Winners Gołkowice) |
|
|
|
0:2 Filip Świtała (UKS Winners Gołkowice) |
|
|
|
1:2 Filip Brząkalik (UKS Winners Gołkowice) |
|
|
|
1:3 Filip Świtała (UKS Winners Gołkowice) |
|
|
|
|
|
|
|
RKP ROW Rybnik |
- |
GKS Naprzód -23 Rydułtowy |
1:2 |
1:0 Adam Cofalik (RKP ROW Rybnik) |
|
|
|
1:1 Julian Korucki (GKS Naprzód 23 Rydułtowy) |
|
|
|
1:2 Oliwier Brzoska (GKS Naprzód 23 Rydułtowy) |
|
|
|
|
|
|
|
UKS Winners Gołkowice |
- |
Rybnicka Akademia Piłkarska |
3:3 |
0:1 Kacper Lach (Rybnicka Akademia Piłkarska) |
|
|
|
0:2 Marek Bartosz (Rybnicka Akademia Piłkarska) |
|
|
|
1:2 Filip Świtała (UKS Winners Gołkowice) |
|
|
|
1:3 Kacper Lach (Rybnicka Akademia Piłkarska) |
|
|
|
2:3 Nataniel Oślizło (UKS Winners Gołkowice) |
|
|
|
3:3 Ksawery Majzner (UKS Winners Gołkowice) |
|
|
|
|
|
|
|
AP Champions Orzesze |
- |
GKS Naprzód -23 Rydułtowy |
0:0 |
|
|
|
|
RKP ROW Rybnik |
- |
Rybnicka Akademia Piłkarska |
2:1 |
0:1 Filip Greloch (Rybnicka Akademia Piłkarska) |
|
|
|
1:1 Kasjan Kocur (RKP ROW Rybnik) |
|
|
|
2:1 Adam Cofalik (RKP ROW Rybnik) |
|
|
|
|
|
|
|
UKS Winners Gołkowice |
- |
GKS Naprzód -23 Rydułtowy |
1:2 |
1:0 Gabriel Sikora (UKS Winners Gołkowice) |
|
|
|
1:1 Wiktor Bilecki (GKS Naprzód 23 Rydułtowy) |
|
|
|
1:2 Przemysław Paprotny (GKS Naprzód 23 Rydułtowy) |
|
|
|
|
|
|
|
AP Champions Orzesze |
- |
Rybnicka Akademia Piłkarska |
0:5 |
0:1 Filip Greloch (Rybnicka Akademia Piłkarska) |
|
|
|
0:2 Kacper Lach (Rybnicka Akademia Piłkarska) |
|
|
|
0:3 Kacper Lach (Rybnicka Akademia Piłkarska) |
|
|
|
0:4 Kacper Lach (Rybnicka Akademia Piłkarska) |
|
|
|
0:5 Filip Greloch (Rybnicka Akademia Piłkarska) |
|
|
|
|
|
|
|
RKP ROW Rybnik |
- |
UKS Winners Gołkowice |
1:1 |
1:0 Adam Cofalik (RKP ROW Rybnik) |
|
|
|
1:1 Filip Świtała (UKS Winners Gołkowice) |
|
|
|
|
|
|
|
1. GKS Naprzód -23 Rydułtowy |
|
10 pkt. 8:3 +5 |
|
2. UKS Winners Gołkowice |
|
5 pkt. 8:7 +1 |
|
3. RKP ROW Rybnik |
|
5 pkt. 5:5 0 |
|
4. Rybnicka Akademia Piłkarska |
|
4 pkt. 10:9 +1 |
|
5.AP Champions Orzesze |
|
2 pkt. 2:9 -7 |
|
Komentarze